بازیكنانم مغرور بودند

قلعه‌نویی: من مقصر اصلی شكست هستم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: در بازی مقابل مقاومت بازیكنان در حد نام خود و سپاهان نبودند، اما مقصر اصلی این شكست من هستم.


امیر قلعه نویی پس از شكست 3 بر یك مقابل تیم مقاومت اظهار داشت: این برد را به بازیكنان و كادر فنی مقاومت تبریك می‌گویم. آنها خوب ظاهر شدند و حق مقاومت برد بود.
وی ادامه داد: در بیشتر زمان بازی حاكم بر میدان بودیم، اما برخلاف روند بازی گل خوردیم. این نكته چیزی از ارزش‌های تیم مقاومت و بازیكنانش كم نمی‌كند. آنها خیلی خوب دویدند و جنگنده ظاهر شدند، اما بازیكنان سپاهان در حد نام خود نبودند.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان عنوان كرد: بازیكنان ما موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتند، اما به خوبی از این موقعیت‌ها استفاده نكردند. در تیمی كه 3 گل می خورد همه ایراد دارند.
قلعه نویی با بیان اینكه من مقصر اصلی این شكست هستم، گفت: در حد هفته قبل نبودیم. غرور بازیكنان سپاهان و تاكتیك خوب مقاومت از جمله دلایل شكست ما بود.
وی افزود: نیمه دوم را خوب شروع كردیم. عمادرضا و حاج صفی موقعیت‌های خوبی را از دست دادند. قبل از گل دوم مقاومت می‌توانستیم به گل برتری برسیم اما از فرصت‌ها استفاده نكردیم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بعد از دریافت گل دوم با تغییر تاكتیك، یك نفر از دفاع كم كردیم و یك مهاجم اضافه كردیم تا به گل برسیم، اما در نهایت شكست خوردیم.