به اندازه پیكان فرصت گلزنی داشتیم
 
احمدزاده: خوشبین‌ترین طرفدار پیكان هم این نتیجه را پیش‌بینی نمی‌كرد

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: خوشبین‌ترین طرفدار پیكان هم شكست 4 بر صفر ما برابر این تیم را پیش‌بینی نمی‌كرد.


محمد احمدزاده پس از شكست 4 بر صفر برابر پیكان قزوین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قطعا نمی‌توانم از نتیجه بازی راضی باشم مخصوصا اینكه 4 گل در این دیدار دریافت كردیم. خوشبین‌ترین طرفدار پیكان هم چنین نتیجه‌ای را پیش‌بینی نمی كرد و در باور كسی این شكست نمی‌گنجید اما این نتیجه رقم خورد.
وی ادامه داد:‌ حق ما دریافت 4 گل نبود. فاصله دو تیم پیكان و ملوان این 4 گل نیست. پیكان 5 فرصت گلزنی داشت كه 4 تای آن گل‌ شد اما بازیكنان ملوان كه همین تعداد فرصت گلزنی به دست آوردند در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودند و تنها تفاوت این دو تیم همین مسئله بود كه توپ‌های ما از دو قدمی هم به تیر دروازه حریف خورد. نمی‌گویم مستحق شكست نبودیم اما نباید با 4 گل می‌باختیم.
احمدزاده در مورد محرومیت هادی تامینی مدافع اخراجی این تیم كه به دلیل بی‌انضباطی كنار گذاشته شده است، تصریح كرد: جریمه بی‌انضباطی را خودم پرداخت می‌كنم اما اجازه نمی‌دهم بازیكنی نظم تیمی را به هم بزند. برایم هم فرقی نمی‌كند این بازیكن چه كسی است و چقدر می‌تواند در تیم تاثیرگذار باشد.
سرمربی تیم ملوان در مورد تاثیر این شكست بر روحیه بازیكنانش تاكید كرد: طبیعی است روحیه بازیكنان دچار افت شود اما این هنر ما است كه باید بازیكنان را به شرایط اولیه برگردانیم. شكست 4 بر صفر برابر پیكان توجیهی ندارد اما نمی‌توانم منكر زحمات بازیكنانم شوم. آنها برای جبران گل‌های خورده تلاش بسیاری كردند و در نیمه دوم هر كاری كه از دستشان برمی‌آمد انجام دادند اما در نهایت توپ‌های ما وارد دروازه پیكان نشد. امروز روز ما نبود و روز پیكان بود.
وی در مورد اینكه چرا تعداد مهاجمان تیم را اضافه نكرد، گفت: قرار نیست برای اینكه تیم به گل برسد، حتما تعداد مهاجمانش را اضافه كند.
احمد‌زاده در مورد وضعیت داوری این مسابقه خاطرنشان كرد: داوری خیلی خوب بود. من این داور را تاكنون ندیده بودم اما بسیار خوب سوت زد و تاثیری در نتیجه بازی نداشت