هافبک پرتغالی چلسی تصمیم خود به ماندن در این باشگاه را ثمربخش خواند
" دکو " هافبک چلسی تاکید دارد که تصمیم وی به ماندن در این باشگاه لیگ برتر انگلیس به رغم تحمل بدترین فصل دوران زندگی خود ، امسال نتیجه خواهد داد .
به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن ، دکو فصل گذشته پس از پیوستن از بارسلونا به چلسی برای هماهنگ کردن خود با فوتبال انگلیس به تکاپو افتاد چرا که یک رشته مصدومیت ها این بازی ساز پرتغالی را از یافتن آهنگ بازی خود بازداشت .
وی در پایان فصل می توانست ضررهایی را که متحمل شده بود کاهش دهد چرا که چندین باشگاه از جمله اینترمیلان مایل به امضای قرارداد با وی بودند ولی راه ماندن در چلسی را برگزید و پیش از این علائمی از بهبودی چشمگیر در کار خود نشان داد .
دکو که در دیدار سه شنبه شب در برابر ساندرلند پشت سر مهاجمان قرار گرفته بود ضمن به ثمر رساندن یک گل دیدنی تاثیر گذارترین بازیکن چلسی بود .
به گزارش خبرگزاریها از لندن ، دکو گفت :" فصل گذشته بدترین فصل دوران بازی من بود چرا که هیچگاه این قدر مصدوم نشده بودم ."
وی افزود :" ولی این فصل اوضاع می تواند تغییر کند . من می دانم که خوب و آماده ام و می توانم بازی کنم. من می توانم به تیم کمک کنم و فکر می کنم که کارلو آنجلوتی سرمربی جدید به من اعتماد دارد ."
دکو گفت :" من قرارداد دارم و آنان در اینجا از هوادار و اعضای باشگاه گرفته تا سرمربی به من احترام می گذارند ."