وعده ما باهواداران روز جمعه 30 مرداد
رقص پرچم های آبی در ورزشگاه آزادی

بر اساس اعلام سازمان لیگ برتر دیدار هفته سوم استقلال تهران در روز جمعه 30 مرداد ماه جاری راس ساعت  19 و 15 دقیقه  در ورزشگاه آزادی این بار برابر  فولاد خوزستان برگزار خواهد شد.

صد البته این بار هواداران صمیمی و متعصب استقلال این شانس را خواهند داشت تا با حضور در ورزشگاه آزادی ضمن تماشای بازی دلاورانه مردان استقلال از نزدیك به تشویق بی‌امان پسران آبی‌دل اقدام كنند و چه بسا خیل عظیم هواداران استقلال از شهرهای دور و نزدیك در ورزشگاه آزادی حضور یابند و با اهتزاز درآوردن پرچم‌های آبی شاهد شكوفایی نیلوفران استقلالی باشند. شكست رقیب هفته سوم استقلال مطمئنا به دور از دستان شاگردان عبدالصمد مرفاوی این استقلالی مودب و با دانش نخواهد بود.

ما نیز امیدواریم این مجموعه تازه شكل گرفته هواداران استقلال با رعایت همه جانبه احترام، ادب و پاكی ، به دور از آلودگی چنان عرصه را بر فولاد خوزستان تنگ كنند كه در انتها شاهد هلهله هواداران و رقص پرچم‌های آبی در ورزشگاه آزادی باشیم.

اما آنچه از دیدار استقلال، مقاومت سپاسی شیراز در ذهن ما و هواداران باقی مانده است؛ كادرفنی از جمع 25 بازیكن خوب و همطراز در یك مسابقه چند بازیكن را باید راهی میدان نبرد كنند؟ آیا در یك تیم مربی می‌‌تواند بیش از یازده بازیكن خود را رو در روی حریف بچیند؟كه در این راستا هم نوشتنی فراوان داریم و خواهیم نوشت ولی شاگردان مرفاوی می دانند برای پیروزی در هر بازی و رسیدن به قهرمانی و اصولاً بزرگی در میادین داخلی و خارجی به یك نیمكت باصفا، مهربان، همدل و هم‌رنگ نیاز دارند، تجربه در فوتبال همواره ثابت كرده است نیمكت‌ غنی هر تیمی اگر صفا و صمیمت و فكر كردن به پیروزشدن را در دستور كادر خود قرار دهد مطمئناً آن تیم در پایان كار موفق خواهد شد.

مطمئناً بازیكنان تعویضی اگر بر روی نیمكت استقلال آرامش داشته باشند و به فكر پیروزی استقلال و شادی هواداران میلیونی استقلال بودند، حتم بدانید در همان فرصت كم كه به عنوان تعویضی به میدان می روند،‌ می‌توانند از داشته‌های خود خیلی راحت استفاده كنند و به جای دریافت اخطارهای بیهوده از قاضی میدان ، گره‌گشای گره بازی باشند.

 اینجا استقلال است و برای رسیدن به لباس استقلال بزرگ باید نشانه‌هایی از بزرگی را در استقلال به نمایش گذاشت.

برای ما جهت رسیدن به اهداف بلند استقلال در مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و رقابت‌های آسیایی به همراه مدیران، كادرفنی و كاركنان استقلال ثانیه‌ای كوتاه نخواهیم آمد و روز جمعه 30 مرداد راس ساعت 19 و 15 دقیقه  در ورزشگاه آزادی در انتظار یكایك هواداران متعصب، باوفا و جان‌نثاران استقلال خواهیم بود كه با پرچم ها و پیراهن های آبی بیایند و در پایان بازی استقلال-فولاد خوزستان پرچم‌های آبی استقلال را به اهتزاز دربیاوریم.

البته در خصوص سوابق فولادخوزستان و عملكرد مسوولان سابق و سال‌های دور و نزدیك این تیم نمیگوئیم كه هر چه باشد فولاد با گریز از حاشیه‌های گذشته در لیگ هشتم، فوتبال مردانه‌ای را مقابل ذوب‌آهن اصفهان به نمایش گذاشت.

به هر شكل وعده ما با هواداران متعصب استقلال روز جمعه 30 مرداد در ورزشگاه آزادی به امید هلهله هواداران استقلال در سرتاسر میهن اسلامی.

یا حق