/هفته سوم لیگ برتر فوتبال/
 
اولین پیروزی خداداد با استقلال اهواز در لیگ نهم

تیم‌ استقلال اهواز توانست اولین پیروزی خود در لیگ نهم را برابر تیم مس كرمان به دست آورد.


 دومین دیدار از هفته سوم لیگ برتر فوتبال بین تیم‌های استقلال اهواز و مس كرمان در ورزشگاه تختی اهواز و در حضور بیش از 2 هزار تماشاگر از ساعت 19:15آغاز شد.
هر 2تیم به دنبال پیروزی در این میدان و جبران امتیازهای از دست رفته در بازی‌های گذشته خود بودند و همین امر باعث شد هر 2 تیم یك بازی محتاطانه را در دستور كار خود قرار دهند. نیمه اول این دیدار با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.
تیم استقلال اهواز با سرمربیگری خداداد عزیزی كه در 2 بازی گذشته خود با 2 تساوی در رده یازدهم جدول قرار دارد به دنبال كسب حداكثر امتیاز در این بازی خانگی بود.
اسماعیل شریفات مهاجم این تیم كه تك گل تمیش را برابر پرسپولیس به ثمر رسانده بود و بازی را به تساوی كشاند، در این دیدار نیز بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و توانست در دقیقه 84 روی پاس حمیدرضا رجبی تك گل بازی را به ثمر رساند و 3 امتیاز با ارزش را برای تیمش كسب كند. جاسم صادقی در دقیقه 85 بازی در یك موقعیت مناسب و تك به تك توپ را به تیرك دروازه زد و نتوانست گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
تیم مس كرمان نیز در 2 هفته گذشته تنها با یك تساوی برابر پرسپولیس در رده هفدهم جدول قرار گرفته است. تیم مس در ابتدای نیمه دوم یك بازی هجومی را آغاز كرد و در دقیقه 56 روح‌ا... بیگدلی مهاجم تیم مس ضربه‌ای را روانه دروازه استقلال كرد كه پس از اصابت به نادر غبیشاوی دروازه‌بان تیم اهوازی توپ به تیرك دروازه استقلال برخورد كرد و مانع ورود به دروازه شد. ادینهو مهاجم برزیلی تیم مس نیز در دقیقه 80 یك موقعیت تك به تك را از دست داد. در دقیقه 85 نیز ضربه فرزاد حسین‌خانی به تیرك دروازه استقلال اصابت كرد.
این دیدار با نتیجه یك بر صفر به سود استقلال اهواز به پایان رسید.
تیم استقلال اهواز با این پیروزی 5 امتیازی شد و در رده سوم جدول قرار گرفت.
قضاوت این دیدار بر عهده احمد صالحی بود. وی در این دیدار به فرزاد آشوبی و فرزاد حسین‌خانی از مس كرمان كارت زرد نشان داد.