شکست منچستریونایتد و برتری لیورپول
 
هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های انگلیس چهارشنبه شب ادامه یافت که با شکست منچستریونایتد و پیروزی قاطع لیورپول همراه بود.
منچستریونایتد مدافع کسب عنوان قهرمانی که در ورزشگاه " ترف مور" میهمان برنلی بود با یک گل از پای درآمد . در این دیدار که به داوری" کریس فوی " برگزار شد تیم برنلی با یک گل رقیب نام آشنای خود را تسلیم کرد .
این گل الهام بخش توسط " بلاکه" در دقیقه 19 و با شوتی سرکش بدست آمد تا منچستر طعم تلخ شکست را در پیکارهای این فصل لیگ برتر باشگاه های انگلیس بچشد .
در واپسین ثانیه های نیمه نخست تیم منچسترصاحب پنالتی شد که " ینسن " سنگربان هوشیار برنلی ضربه " مایکل کریک " را مهار کرد .
در ورزشگاه " انفیلد" تیم لیورپول موفق شد نخستین پیروزی این فصل را تجربه کند و برابر استوک سیتی به یک برتری قاطع برسد. لیورپول که در بازی نخست مغلوب تاتنهام شده بود ، این بار جبران مافات کرد و میهمان خود را با چهار گل تسلیم نمود .
" فرناندو تورس" مهاجم اسپانیایی لیورپول در دقیقه 4 برای میزبان گل زد و سپس" جانسون " و " درک کویت " در دقایق 44و 76 دیگر گلهای این بازی را رقم زدند . اخرین گل تیم لیورپول توسط " کوک " در دقیقه 90 به ثمر رسید.
در ورزشگاه " کینگستون " تیم هال سیتی برابر تاتنهام تن به شکستی سنگین داد و با حساب 5بر1 نقره داغ شد . این دیدار پرگل به داوری " فیل دود" برگزار شد که
" دفوئه " به تنهایی سه بار در دقایق 10،44و90 برای تیم میهمان گلزنی کرد .
" پالاسیوس " و " رابی کین " در دقایق 14و78 دیگر گلهای تاتنهام را به ثمر رساندند و تک گل تیم میزبان توسط " هانت " در دقیقه 25 رقم خورد .
تاتنهام که در هفته نخست از سد لیورپول گذشته بود ، با برتری مقتدرانه مقابل هال سیتی دومین برد متوالی خود را جشن گرفت و در صدر جدول ایستاد.
بیرمنگام و پورتس موث که در هفته نخست بازنده شده بودند این بار در ورزشگاه اختصاصی بیرمنگام ( سنت اندروز) و به داوری " لی پروبرت " به میدان امدند که تیم میزبان موفق شد در لحظات پایانی به گل برتری برسد.
" مک فادن " در دقیقه 90 و از روی نقطه پنالتی تک گل تیم میزبان را به ثمر رساند تا بیرمنگام را به نخستین پیروزی این فصل رهنمون کند.