كرافت باعث مصدومیت جباری نشد
 
مظلومی: هواداران استقلال روز جمعه هوشیار باشند

 مدیر تیم فوتبال استقلال تهران گفت: هواداران استقلال روز جمعه در ورزشگاه آزادی هوشیار باشند و فقط تیم را تشویق كنند.


غلامحسین مظلومی  اظهار داشت: كادر فنی بر اساس شناختی كه از فولاد خوزستان داشته تمرینات این هفته را طراحی كرده است. مربیان ابتدا نقاط ضعف و قوت تیم استقلال را در دیدار با مقاومت بررسی كردند و سپس تیم فولاد را مورد ارزیابی قرار داد.
مدیر استقلال در مورد شایعه‌هایی مبنی بر تشویق امیر قلعه نویی سرمربی سابق استقلال در روز جمعه از سوی برخی از تماشاگران تاكید كرد: تمام افرادی كه به ورزشگاه می‌آیند برای ما قابل احترام هستند. هر شخصی هم ایده و نظر خود را دارد اما استقلال نباید وارد حاشیه شود و بر اساس نظم خود كارش را انجام خواهد داد و توانمندی خود را نشان خواهد داد. هواداران استقلال هم باید هوشیار باشند و فقط تیم را تشویق كنند. استقلال مهم است نه اشخاص. من برابر استقلال كسی نیستم؛‌ بنابراین هواداران باید فقط تیم بزرگ استقلال را تشویق كنند.
مظلومی در مورد انتشار این شایعه كه تمرینات كرافت مربی بدنساز آلمانی باعث مصدومیت مجتبی جباری شد گفت: این مسایل حاشیه‌ای است و نباید وارد حاشیه شوید. این مسئله را نمی‌پذیریم كه كرافت باعث مصدومیت این بازیكن شده است. جباری فقط چند جلسه در تمرینات استقلال شركت كرد و سپس در تمرینات شركت نكرد.امیدوارم هر چه زودتر مصدومیتش تمام شود و به جمع سایر بازیكنان بازگردد.
وی در مورد شایعه مذاكره با هوار ملا محمد؛ بازیكن عراقی پرسپولیس عنوان كرد: هیچ مذاكره‌ای با این بازیكن نداشته‌ایم.
دیدار استقلال و فولاد ساعت 19:15 جمعه برگزار می شود.