منصوریان: راه مقابله با پرسپولیس را می‌دانم

 سرمربی تیم فوتبال پاس همدان گفت: با توجه به اینكه سال‌ها با پیراهن استقلال برابر پرسپولیس بازی كرده‌ام، به خوبی راه مقابله با این تیم را می‌دانم.


علیرضا منصوریان  درباره دیدار پاس همدان با پرسپولیس اظهار داشت: بازیكنان ما در شرایط مطلوبی قرار دارند وانگیزه آنها برای پیروزی در این دیدار بالا است.
وی ادامه داد: تاكنون بارها به عنوان بازیكن با پیراهن استقلال مقابل پرسپولیس بازی كرده‌ام و شرایط رویارویی ب این تیم را درك می‌كنم. با پیراهن استقلال به این دیدار به عنوان یك مسابقه عادی نگاه می‌كردم و اگر این موضوع اكنون نیز جا بیفتد می‌توانیم با پیروزی از این مسابقه خارج شویم.
منصوریان تصریح كرد: با تجربه‌ای كه از بازی مقابل تیم‌های مطرح دارم، می‌دانم بازیكنان از چه انگیزه‌ای برای این مسابقه برخوردارند. هر كاری كنیم تا از حساسیت این مسابقه كاسته شود، ممكن نیست.
وی با اشاره به اینكه مربی خوب كسی است كه بازیكنان مناسب را برای این دیدار انتخاب كند، گفت: باید با روحیه دادان به بازیكنان از وارد شدن استرس بیش از حد به آن‌ها جلوگیری كرد.
منصوریان یادآور شد: این دیدار از جنبه دیگری نیز قابل توجه است زیرا دو تیم تاكنون در مسابقات خود به پیروزی نرسیده‌اند و از این لحاظ نیز این مسابقه دارای حساسیت است. دو تیم نیاز به پیروزی دارند و امیدوارم با تدبیر بر پرسپولیس غلبه كنیم.
منصوریان درباره شایعه اخراج سوشا مكانی از تیم پاس همدان، عنوان كرد: مكانی از تیم اخراج نشده است و با كادر فنی هم مشكلی ندارد. در صورت صلاحدید از او در بازی مقابل پرسپولیس استفاده خواهیم كرد.
دیدار پاس و پرسپولیس ساعت 17 فردا(پنجشنبه) در ورزشگاه مفتح همدان برگزار می‌شود.