در حضور هواداران 3 امتیاز را می‌خواهیم
 
مرفاوی: خروج جباری از لیست باید با هماهنگی من باشد

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: خروج مجتبی جباری از لیست استقلال باید با هماهنگی من صورت بگیرد.


صمد مرفاوی درباره بازی روز جمعه برابر فولاد خوزستان تصریح كرد: بازی بسیار سختی پیش رو داریم. در لیگ ما هیچ دیداری آسان نیست و تیم‌ها خود را از پیش برنده و بازنده نمی‌دانند.
وی ادامه داد: همه تیم‌ها برای گرفتن امتیاز وارد زمین می‌شوند و ما هم از این قائده مستثنی نیستیم. در طول هفته تمرینات منظم و خوبی را پشت سر گذاشتیم و به خوبی می دانیم فولاد دست و پا بسته به تهران نمی آید و با توجه به انگیزه‌‌ای كه آنها دارند بازی زیبایی را شاهد خواهیم بود. همه تیم‌ها جدیدا مقابل حریفان خود با روش های مختلفی بازی می‌كنند و این مسئله كار را برای حریف سخت می‌كند.
مرفاوی یادآور شد: تا كنون 2 بازی را پشت سر گذاشته‌ایم و از این دو بازی یك برد و یك تساوی كسب كرده‌ایم و قصد داریم با كسب پیروزی روی نوار موفقیت گام برداریم.
سرمربی استقلال پیرامون اندیشه‌های بوناچیچ برای این دیدار گفت: فولاد یكی از تیم‌های خوب ایران است و مربی آنها در ایران شناخته شده محسوب می‌شود. او می‌داند چگونه از بازیكنانش استفاده كند اما ما هم برای این بازی برنامه داریم.
مرفاوی در خصوص آخرین وضعیت بازیكنان استقلال اظهار داشت: خوشبختانه مصدومان ما آرام آرام به شرایط مسابقه می‌رسند. البته فابیو جانواریو و بیژن كوشكی اندكی مصدوم هستند و بعید می‌دانم به این دیدار برسند اما چون در تمرینات گروهی این هفته شركت كرده‌اند شرایط بهتری نسبت به گذشته دارند.
وی در خصوص شایعه خروج مجتبی جباری از لیست استقلال؛ تصریح كرد: جباری یك بازیكن ارزنده و بزرگ است ولی هنوز در خصوص اینكه چه تصمیمی برای این بازیكن گرفته می‌شود گزارشی به من ارائه نشده است. من هم شنیده‌ام كه می گویند قرار است این بازیكن از لیست خارج شود اما چنین اتفاقی قطعا باید با هماهنگی من باشد. البته آخرین وضعیت ایشان باید توسط دكتر نوروزی به من اعلام شود چون نظر پزشك استقلال برای ما ملاك است.
مرفاوی پیرامون اینكه چرا در تمرین روز گذشته استقلال به صورت جداگانه با حسین كاظمی حدود نیم ساعت صحبت كرد؛ گفت: مسوولیت تیم استقلال با من است و همیشه سعی می كنم با بازیكنانم صحبت كنم تا آنها را از نظر روحی و روانی آماده كنم. مسئله دیگری در این مورد وجود ندارد و در طول هفته با سایر بچه ها از جمله كاظمی صحبت می كنم.
سرمربی استقلال در خصوص حضور هواداران این تیم در دیدار روز جمعه گفت: هواداران بعد از یك جلسه غیبت در ورزشگاه حاضر می شوند و من از آنها می خواهم فقط تیم خود را تشویق كرده و كاری به حاشیه ها نداشته باشند. امیدوارم با حضور آنها بتوانیم سه امتیاز را كسب كرده و دلشان را شاد كنیم.
تیم فوتبال استقلال ساعت 19:15 روز جمعه در سومین دیدار خود در لیگ برتر پذیرای فولاد خوزستان خواهد بود.