برنامه هفته پنجم تا هشتم لیگ برتر فوتبال اعلام شد

 سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال برنامه هفته پنجم تا هشتم لیگ برتر نهم را اعلام كرد.


روابط ‌عمومی سازمان لیگ روز گذشته(سه شنبه) برنامه پنجم تا هشتم لیگ برتر را اعلام كرد.
این برنامه به شرح زیر است:
*هفته پنجم: گرامیداشت امام‌حسن (ع) و تكریم ایتام

جمعه 13 شهریور
شاهین بوشهر ـ ابومسلم مشهد ساعت 21 ورزشگاه شهید‌بهشتی بوشهر
پاس همدان ـ استقلال اهواز ساعت 21 ورزشگاه قدس همدان

دوشنبه 16 شهریور
استقلال تهران ـ سایپا ساعت 21 ورزشگاه آزادی
پیكان قزوین ـ تراكتور‌سازی تبریز ساعت 21 ورزشگاه شهید‌رجایی قزوین
راه‌آهن ـ استیل‌آذین ساعت 21 ورزشگاه اكباتان
مقاومت سپاسی ـ ملوان انزلی ساعت 21 ورزشگاه حافظیه شیراز
فولاد خوزستان ـ سپاهان اصفهان ساعت 21 ورزشگاه تختی اهواز
صبای قم ـ مس كرمان ساعت 21 ورزشگاه یادگار‌امام قم
ذوب‌آهن اصفهان ـ پرسپولیس ساعت 21 ورزشگاه فولاد‌شهر اصفهان

*هفته ششم: گرامیداشت یاد و نام مولای متقیان امیر‌المومنان حضرت علی(ع)

یكشنبه 22 شهریور
تراكتور‌سازی تبریز ـ استقلال تهران ساعت 21:30 ورزشگاه یادگار ‌امام
سپاهان اصفهان ـ پاس همدان ساعت 21 ورزشگاه فولاد‌شهر اصفهان
ابومسلم مشهد ـ راه‌آهن ساعت 21 ورزشگاه ثامن الائمه
مس كرمان ـ ذوب‌آهن ساعت 21 ورزشگاه باهنر كرمان
سایپا ـ مقاومت سپاسی ساعت 21 ورزشگاه شریعتی كرج
استقلال اهواز ـ‌صبای قم ساعت 21 ورزشگاه تختی اهواز
ملوان انزلی ـ فولاد خوزستان ساعت 21 ورزشگاه تختی انزلی
استیل‌آذین ـ پیكان ساعت 21 ورزشگاه دستگردی

دوشنبه 23 شهریور
پرسپولیس ـ شاهین بوشهر ساعت 21 ورزشگاه آزادی

*هفته هفتم: گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تكریم یاد و خاطره دلاور مردی‌های رزمندگان اسلام
جمعه 27 شهریور
استقلال تهران ـ استیل‌آذین ساعت 21 ورزشگاه آزادی

شنبه 28 شهریور
ذوب‌آهن اصفهان ـ استقلال اهواز ساعت 21 ورزشگاه فولاد‌شهر اصفهان
صبای قم ـ پاس همدان ساعت 21 ورزشگاه یادگار امام قم
شاهین بوشهر ـ مس كرمان ساعت 21 ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
پیكان قزوین ـ ابومسلم ساعت 21 ورزشگاه شهید رجایی قزوین

یكشنبه 29 شهریور
فولاد خوزستان ـ سایپا ساعت 18:30 ورزشگاه تختی اهواز
مقاومت سپاسی ـ تراكتور‌سازی تبریز ساعت 18:30 ورزشگاه حافظیه شیراز
ملوان انزلی ـ سپاهان ساعت 16:30 ورزشگاه تختی انزلی
راه‌اهن ـ پرسپولیس ساعت 18:30 ورزشگاه آزادی

*هفته هشتم: گرامیداشت عملیات ثامن‌الائمه و شكست حصر آبادان

پنجشنبه 2 مهر ماه
ابومسلم ـ استقلال تهران ساعت 15 ورزشگاه ثامن‌
پاس همدان ـ ذو‌ب‌آهن ساعت 17:15 ورزشگاه قدس همدان

جمعه 3 مهر
سپاهان اصفهان ـ صبای قم ساعت 17:15 ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
مس كرمان ـ رآهن ساعت 17:15 ورزشگاه باهنر كرمان
سایپا ـ ملوان ساعت 15 ورزشگاه شریعتی كرج
استیل‌آذین ـ مقاومت سپاسی ساعت 15 ورزشگاه دستگردی تهران
استقلال اهواز ـ شاهین بوشهر ساعت 17:15 ورزشگاه تختی اهواز
تراكتور‌سازی تبریز ـ فولاد خوزستان ساعت 15 ورزشگاه یادگار امام تبریز
پرسپولیس ـ پیكان ساعت 17:15 ورزشگاه آزادی تهران