/مجمع عمومی فدراسیون فوتبال/
 
واعظ آشتیانی: وضعیت جباری 10 روز دیگر مشخص می‌شود

خبرگزاری فارس: مدیرعامل استقلال گفت: برای اطمینان بیشتر پزشكان 10 روز را برای جباری فیزیوتراپی در نظر گرفتند تا پس از 10 روز در مورد پای آسیب دیده وی تصمیم‌گیری شود.


به گزارش خبرگزاری فارس، امیررضا واعظ آشتیانی در مورد نشستن كنار عباس انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال و صحبت‌های رد و بدل شده اظهار داشت: حضور ما 2 نفر در كنار هم با توجه به جلسات متعدد و سفرهایی كه با هم داشتیم عادی است و مورد خاصی برای در كنار هم نشستن نبود، ضمن اینكه در جهت تعامل و هماهنگی 2 باشگاه و ایجاد صمیمیت بین تماشاگران جهت تشویق تیم‌های خود صحبت كردیم كه این یك اتفاق جدید نیست. رقابت میان مدیران ورزشی یك رقابت سالم و منصفانه است.
وی در مورد مصدومیت مجتبی جباری گفت: پس از مصدومیت مجتبی جباری تیم پزشكی ما از پای این بازیكن MRI گرفتند كه چیز خاصی در آن مشاهده نشده است، اما با توجه به وضعیت جسمانی و فیزیكی جباری این احتمال را می‌دهند كه شاید مشكلی در پای وی به وجود آمده باشد.
واعظ آشتیانی افزود: برای اطمینان بیشتر پزشكان 10 روز را برای وی فیزیوتراپی در نظر گرفتند تا پس از 10 روز در این مورد تصمیم‌گیری شود و آنها نقطه‌نظراتشان را به سرمربی تیم و همچنین به من منتقل كنند. البته در شرایط فعلی جباری در حال گذراندن مراحل فیزیوتراپی است.