یك طرح اقتصادی در باشگاه استقلال اجرایی شد
 
اس ام اس كاپ برای استقلالی ها

خبرگزاری فارس: باشگاه استقلال با عقد قراردادی با شركت مجری اس ام اس كاپ، زمینه كمك مالی غیرمستقیم هواداران را به باشگاه فراهم كرد.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت استقلال، در پی مذاكرات این باشگاه با نمایندگان این شركت و عقد قرارداد، از این پس، هواداران می توانند با خرید كارت های مخصوص، ضمن حمایت از باشگاه مورد علاقه خود در مسابقات پیش بینی بازی ها، از طریق پیام كوتاه شركت كرده و برنده جوایز ارزنده شوند.

* آشنایی با روش شركت در اس ام اس كاپ
بازی باید طوری طراحی می‌شد كه بسیار شفاف و مشخص باشد. در نتیجه تصمیم به پیش‌بینی مسابقات به صورت sms با استفاده از تلفن همراه و رایانه كه قبلاً توسط صدا و سیما انجام شده بود و مردم به آن آشنایی داشتند تایید و اجرایی شد. هواداران هر هفته می‌توانند با تحلیل تیم‌ها هم اطلاعات از بازی‌ها دراختیارداشته باشند و هم باشگاه‌ها آمار دقیقی از مقایسه دو تیم خواهد داشت. نحوه پیش‌بینی به صورت كامل پشت كارت‌ها ذكر شده، در ضمن كلیه كسانی كه نتیجه را صحیح پیش‌بینی كنند (بدون قرعه كشی) برنده خواهند بود كه می‌توانند با هماهنگی‌هایی كه با تعدادی از بانك‌ها در حال رایزنی است، جوایز خود را به صورت بسیار سهل و آسان از شعبات بانك‌ها به صورت كارت‌های هدیه دریافت كنند.
علاوه بر آن هر 4 هفته یكبار كلیه كسانی كه در مسابقات شركت كرده اند چه كسانی كه نتیجه را صحیح و چه آنهایی كه غیرصحیح پیش‌بینی كرده اند به پاس شركت در این برنامه حمایت مالی از باشگاه محبوب خود در یك قرعه‌كشی شركت داده خواهند شد و جایزه‌های ویژه به آنان تعلق خواهد گرفت. و پایان فصل نیز قرعه‌كشی طلایی (كه جوایز آن بسته به تعداد اسپانسرها و جوایز آنهاست) برگزار می شود و كلیه شركت‌ كنندگان در پیش‌بینی شانس برنده شدن را خواهند داشت.
چنانچه ملاحظه می‌شود جذب حمایت مالی هواداران برای استقلال بیشتر مدنظر بوده و هرچقدر شركت‌كنندگان حمایت بیشتری از این پیش‌بینی‌ها نمایند، منابع مالی مناسب تری از محل درآمد آن نصیب باشگاه خواهد شد.
سیستم رایانه طوری طراحی شده كه آمار شركت‌كنندگان به تفكیك از نظر تعداد و پیش‌بینی ها قبل از سوت آغاز بازی اعلام می‌شود و كلیه افراد تعداد نفرات شركت كننده در مسابقه و آمارها را به تفكیك مشاهده می كنند.
در سایت طراحی شده كلیه اخبار باشگاه و قوانین ورزشی با آخرین تغییرات درج می شود و شركت‌كنندگان می‌توانند نظرات و پیشنهادات خود را اعلام كنند.