رونالدینیو: میلان قهرمان كالچو و اروپا می شود

خبرگزاری فارس: بازیكن تیم فوتبال میلان ایتالیا گفت: معتقدم میلان می‌تواند امسال به مقام قهرمانی اسكودتو و لیگ قهرمانان اروپا دست پیدا كند.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت اخبار فوتبال جهان، "رونالدینیو " اظهار داشت: سال‌هاست تجربه حضور و بازی در اروپا را دارم. می‌دانم برای دسترسی به یك عنوان قهرمانی و افتخار چه سختی و دشواری‌ها را باید تحمل كرد. با این همه باور دارم قابلیت‌های تیم كنونی میلان،‌ بسیار زیاد است؛ به طوری كه می تواند به مقام نخست كالچو و لیگ قهرمانان اروپا برسد.
بازیكن برتر اروپا در سال 2005 و جهان در سال 2004 و 2005 افزود: تمام بازیكنان میلان این دو هدف را در ذهن دارند. با توجه به این دو هدف،‌ انگیزه زیادی در بازیكنان ایجاد شده تا برای كسب عنوان تلاش كنند. همین طور نشان دهند از رقیب همشهری یعنی اینترمیلان، بهتر است.
هافبك پیشین بارسلونا اسپانیا، پاری‌سن‌ژرمن فرانسه و گرمیو برزیل ادامه داد: در چند سال گذشته اینتری‌ها به افتخاراتی چند رسیدند. حالا نوبت به قدرت نمایی میلان است.
رونالدینیو كه از سال 2008 برای تیم ایتالیایی بازی می كند،ضمن اطمینان خاطر به هواداران عنوان كرد: دوست دارم به هواداران بگویم آسوده خاطر باشند كه ما امسال برای درخشیدن می‌آییم.