در گفت‌وگو با فارس
 
دلیلی: امیدوارم حركت ناشایست خلعتبری دیگر تكرار نشود

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: امیدوارم حركت ناشایست خلعتبری در دیدار مقابل تراكتوسازی دیگر تكرار نشود.


اصغر دلیلی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن اظهار داشت: تیم از وضعیت خوبی برخوردار است. قصد داریم برای حضور پرقدرت در لیگ برتر و مسابقات فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا این شرایط را حفظ كنیم.
وی در مورد دیدار هفته گذشته تیمش مقابل تراكتورسازی تبریز گفت: بازی در تبریز و مقابل تماشاگران این تیم كه فضای سنگینی را به وجود می‌آورند بسیار سخت است، اما با این حال توانستیم از این میدان سخت یك امتیاز حساس را به دست بیاوریم.
دلیلی در پاسخ به این سئوال كه آیا برای حركت غیرورزشی خلعتبری از سوی باشگاه ذوب‌آهن جریمه‌ای در نظر گرفته می‌شود یا خیر؛ تصریح كرد: متأسفانه این بازیكن پس از تعویض در دیدار مقابل تراكتورسازی رفتار ناشایستی از خود بروز داد. خلعتبری پس از تعویض با واكنشی منفی روی نیمكت ننشست و چنانچه رفتار وی تكرار شود از سوی كمیته انضباطی باشگاه با او برخورد خواهد شد.
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن افزود: خلعتبری بازیكن توانا و باتجربه‌ای است كه با درخشش در میادین و با اخلاقی مناسب می‌تواند الگوی مناسبی برای جوانان باشد. امیدوارم وی دیگر مرتكب چنین رفتار اشتباهی نشود.