در گفت‌و‌گو با فارس
 
رحیم‌پور: استقلال فصل گذشته در 6 هفته اول نتیجه نگرفت

خبرگزاری فارس: مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: فصل گذشته استقلال در 6 هفته اول لیگ نتیجه نگرفت اما كمتر از آن انتقاد شد.


سیامك رحیم پور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد تساوی برابر مقاومت عنوان كرد: واقعیت این است كه ما هم از این تساوی راضی نیستیم. استقلال در دو هفته اول یك برد و یك مساوی كسب كرده است اما فصل گذشته در 6 هفته اول این تیم نتیجه نگرفت و حتی به داماش گیلان بازی را واگذار كرد.
وی ادامه داد: در دیدار برگشت فصل قبل هم استقلال 4 گل از مقاومت دریافت كرد اما ما با این تیم مساوی كردیم بنابراین این حجم انتقاد از استقلال در حال حاضر برایم سوال برانگیز است. ضمن این كه در دیدار با مقاومت زمان بازی كه ساعت 17 بود از توان فنی تیم ما كم كرد.
مربی تیم استقلال تصریح كرد: البته اگر مصاحبه‌های غلامحسین پیروانی در گذشته را مرور كنید ایشان هم به كم بودن عرض زمین ورزشگاه ایراد گرفته‌اند. در چنین زمینی با دفاع چهار نفره و شعاع حركتی محدود می‌توان به راحتی مساوی گرفت و حتی در ضد حمله هم شاید بتوان به گل رسید. بازیكنان استقلال هم روز شنبه از سفت بودن زمین هم گلایه داشتند و این سفتی به شكلی بود كه پای بازیكنان ما تاول زد.
وی ادامه داد: شاید برخی این حرف‌ها را توجیه قلمداد كنند اما واقعیت این است كه پس از یك دهه فوتبال ما باید به فكر افزایش كیفیت باشد و خود را با فوتبال روز دنیا مقایسه كند.