از تغییر سیستم جواب گرفتیم
 
قلعه‌نویی: بعضی افراد غیرورزشی به تیم‌های صنعتی ضربه زدند

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بعضی آقایان غیرورزشی با تمركز بر روی تیم‌های صنعتی باعث لطمه خوردن این تیم‌ها شدند.


به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل مس كرمان در آخرین دیدار هفته دوم لیگ برتر، عنوان كرد: خوشحالم كه توانستیم یك بازی سخت را با پیروزی پشت سر بگذاریم. به اعتقاد من این دیدار یكی از دیدارهای زیبای لیگ در همین 2 هفته ابتدایی بود. مس تاكتیكی و منسجم بازی كرد. آنها در دقایقی از مسابقه ما را تحت فشار قرار دادند و در آن دقایق شانس آوردیم كه با درخشش خط دفاع و دروازه‌بان‌مان گل نخوریم.
وی با اشاره به اینكه در مجموع دیدار با مس بازی بسیار خوبی بود و باعث لذت هواداران فوتبال شد، ادامه داد: روی نقاط قوت تیم مس كار كرده بودیم و توانستیم با پرس خط هافبك این تیم و البته با تغییر سیستمی كه دادیم و با بازی با 4 دفاع ثابت به گل رسیده و در نهایت پیروز شویم.
سرمربی سپاهان تأكید كرد: یكسری از آقایان بیرون از مجموعه، تمركز تیم مس و همچنین تیم ما را به ریختند. آنها با زوم كردن روی تیم‌های صنعتی یك‌مقدار افكار این‌تیم‌ها را به هم ریختند كه این موضوع بر می‌گردد به این كه آنها ورزشی نبوده و درنهایت باعث لطمه خوردن تیم‌های صنعتی شدند.
قلعه‌نویی در مورد تیم مس اظهار داشت: با توجه به این كه این تیم خط دفاع و دروازه‌بانش را از دست داده است، زمان می‌برد تا به اهداف تاكتیكی‌شان دست پیدا كنند. البته در این مسابقه در مجموع بد بازی نكردند، اما در آینده بهتر از این هم خواهند شد.
وی در مورد بهترین بازیكن این دیدار گفت: ما یك بازیكن خوب به اسم سپاهان و طرفداران آن داشتیم.
قلعه نویی یادآور شد: خدا را شكر پس از باخت هفته اول مقابل استقلال توانستیم در یك دیدار خوب كه به گفته هواداران سپاهان در این چند سال اخیر از تیمشان شاهد نبودند مقابل مس به برتری برسیم. از هواداران سپاهان متشكرم كه در این دیدار ما را حمایت كردند.
سرمربی سابق استقلال تهران با بیان اینكه باید این دیدار را فراموش كردیم و از امروز به فكر دیدار آینده با مقاومت سپاسی باشیم؛ گفت: با اطلاع از شرایط خط حمله مس كرمان سیستم دفاع خطی را پیاده كردیم كه خوشبختانه جواب خوبی از این سیستم گرفتیم. مس مقابل پرسپولیس هم بازی خوبی را انجام داد و ما این تیم را كاملاً آنالیز كرده و توانستیم خط حمله پرقدرتشان را با مدافعان‌مان به خوبی مهار كنیم.
قلعه‌نویی در مورد غیبت بازیكنان اصلی خود در این دیدار، تاكید كرد: نویدكیا از لحاظ شرایط بدنی روز به روز آماده‌تر شده و در آینده 90 دقیقه بازی خواهد كرد، ضمن اینكه ابراهیم توره از وضعیت مبهمی برخوردار است. او با كاری كه انجام داد با آرمان و كیان یك ملت بازی كرد. البته ما سعی داریم یك مهاجم طراز اول را به جای توره جذب كنیم.