/هفته دوم لیگ برتر فوتبال/
 
سپاهان با 3 گل مقابل مس كرمان به پیروزی رسید

خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و مس كرمان با نتیجه 3 بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید.


به گزارش باشگاه خبری فارس«توانا»،دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و مس كرمان از ساعت 19و 15دقیقه در ورزشگاه فولاد شهر آغاز شد.
این بازی در نیمه نخست با حملات سپاهانی‌ها آغاز شد، اما موقعیت‌های این تیم با بی‌دقتی مهاجمان اصفهانی راهی به دروازه پیدا نكرد، ضمن اینكه مسی‌ها در چند نوبت روی ضدحمله خود را به دروازه سپاهان رساندند كه این موقعیت‌ها هم راه به جایی نبرد.
در ادامه مسابقه و در دقیقه 26 مسابقه روی سانتر حسین پاپی مهاجم ریز نقش سپاهان، احمد جمشیدیان بالاتر از مدافع حریف و با یك ضربه سر گل اول سپاهان را به ثمر رساند و این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یك بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید.
با شروع نیمه دوم، سپاهان بر شدت حملات خود افزود و موفق شد در دقیقه 54 توسط عمادرضا روی تیزهوشی این بازیكن به گل دوم خود برسد، اما این پایان كار نبود و در دقیقه 66 هم فرزاد حاتمی مهاجم تازه‌وارد سپاهان در فصل جاری روی سانتر سیدجلال حسینی از سمت راست با یك ضربه سر توپ را از فراز دستان محمدی، دروازه‌بان مس كرمان وارد دروازه این تیم كرد. در ادامه مسابقه مس برای كم كردن فاصله و جبران این نتیجه حملات خود را بی‌وقفه ادامه داد كه این حملات، برای تغییر نتیجه بی‌حاصل بود.
این دیدار در پایان با نتیجه 3 بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید.
سپاهان با این پیروزی 3 امتیازی شد، ضمن اینكه مس با توجه به تساوی در هفته نخست مقابل پرسپولیس، یك امتیازی باقی ماند.
امیر قلعه‌نویی هدایت سپاهان و پرویز مظلومی هدایت مس كرمان را در این مسابقه بر عهده داشتند.
قضاوت این دیدار بر عهده مسعود مرادی بود. وی در این دیدار به احمد آل‌نعمه از سپاهان كارت زرد نشان داد.