در گفت‌وگو با فارس
 
پیروانی: انتقادهای‌ مایلی‌كهن برای من شیرین است

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال امید گفت: انتقادهای مایلی‌كهن از من، برایم شیرین است.


غلامحسین پیروانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره انتقاد محمد مایلی كهن در ارتباط با اینكه چرا بازیكن ملی پوش سایپا را دیر تحویل این تیم داده اند، اظهار داشت: مایلی كهن از دوستان عزیز من است و گلایه‌هایش هم برایم شیرین است. ایشان از دیر تحویل دادن كریم انصاری فرد گلایه كرده در حالی كه كادر فنی تیم امید برنامه سفر به اوكراین را از قبل گفته بود.
وی افزود: از قبل هم فدراسیون اعلام كرده بود تیم امید پنجشنبه به تهران بر می گردد. من دیگر نمی دانم باید چكار می كردم تا بازیكنان به موقع تر به تیم ها برسند. این شرایط برای همه تیم ها یكسان بود.
پیروانی در مورد اینكه سرمربی سایپا انتقاد كرده كه وی در زمان مربیگری در مقاومت سپاسی نسبت به دیر تحویل دادن بازیكنان امید منتقد بوده است، عنوان كرد: من از اینكه تیم كم مهره ای داشتم و در عین حال سه،‌ چهار بازیكن كلیدی ام در اردوهای تیم امید بودند ناراحت بودم اما همیشه بهترین همكاری را با تیم امید داشتم. حتی بهترین همكاری را زمان سرمربیگری مایلی كهن در تیم امید با او داشتم چون هم به كار فنی و هم اخلاقی او اعتقاد داشتم.
سرمربی تیم امید خاطرنشان كرد: با وجودی كه غیبت بازیكنانم به تیم لطمه می زد و ناراحت می شدم بازیكنانم را در اختیار تیم امید قرار می دادم. به هر حال كاش مایلی كهن همین گلایه را تلفنی به خودم می گفت.