درگیری لفظی بازیکن صبای قم با حشمت مهاجرانی
حمید رضا فرزانه مدافع صبای قم بعد از پایان بازی دو تیم استیل آذین و صبای به سمت حشمت مهاجرانی مدیر فنی تیم استیل آذین رفت و با وی به درگیری لفظی پرداخت.
به گزارش ایرنا، ظاهرا مهاجرانی مدیر فنی تیم فوتبال استیل آذین در دقایق پایانی بازی به کنار زمین رفت و نکات فنی را به بازیکنان خود گوشزد می کرد که این موضوع باعث ناراحتی بازیکن صبای قم شد.
* "محمد حسین ضیایی" سرمربی تیم فوتبال صبای قم به دلیل ناراحتی از شکست 4 بر 3 در دیدار مقابل استیل آذین تهران، در نشست مطبوعاتی پایان بازی شرکت نکرد.
این مربی در پایان بازی که جمعه شب به پایان رسید، به شدت از نحوه قضاوت "محسن ترکی" داور بازی ناراضی بود و این موضوع باعث شد تا در او جلسه گفت وگو با نمایندگان رسانه ها حاضر نشود.
* عباس مرادی سرپرست تیم صبا از عملکرد تیم داوری به شدت عصبانی بود به طوریکه در پایان بازی یک بطری آب را به سمت نیمکت پرتاب کرد و با عصبانیت به رختکن رفت.
* علی عشوری زاد مدافع استیل آذین در اواخر بازی با محمد حسین ضیایی سرمربی صبا به درگیری لفظی پرداخت.
* سردار شهریاری مدیرعامل صبا ، حشمت مهاجرانی مدیرفنی استیل آذین، حامد ‌کاویانپور بازیکن استیل آذین،‌ حسین هدایتی مالک استیل آذین، محسن بیاتی نیا و محسن یوسفی بازیکنان صبا و سردار عزیز محمدی رییس سازمان لیگ برتر از جایگاه وی‍ژه نظاره گر بازی بودند.
* هواداران صبا در گوشه ای از ورزشگاه دستگردی با بلندگو مشغول تشویق تیم خود بودند.
* کادر فنی صبا باتری نسبت به وقت کشی دروازه بان استیل آذین درچند صحنه، معترض بودند.