از تساوی راضی هستم اما
 
عزیزی: می‌توانستیم 3 امتیاز را بگیریم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: از كسب نتیجه تساوی در ورزشگاه آزادی برابر پرسپولیس راضی هستم اما می‌توانستیم 3 امتیاز را بگیریم.


به گزارش خبرگزاری فارس، خداداد عزیزی پس از تساوی یك بر یك برابر پرسپولیس عنوان كرد: در نیمه نخست این دیدار به جز چند موقعیت بازی كیفیت لازم را نداشت، اما در نیمه دوم روند بهتر شد و پرسپولیس با توجه به اینكه در خانه خود بازی می كرد روی دروازه ما فشار آورد.
وی ادامه داد: تاكتیك پرسپولیس كار در كناره‌ها بود و ما روی این موضوع كار كرده بودیم و در این بازی توانستیم در كناره‌های زمین این تیم را كنترل كنیم.
سرمربی تیم‌فوتبال استقلال اهواز افزود: پرسپولیس سرمربی شناخته شده‌ای دارد و مسئولان این تیم پس از بررسی‌های زیاد این مربی را انتخاب كردند.
وی در مورد تساوی در این دیدارگفت: از یك امتیاز به دست آمده راضی هستیم ولی با كمی دقت می‌توانستیم 3 امتیاز بازی را كسب كنیم.
عزیزی در مورد هدف استقلال اهواز در این فصل اظهار داشت: با توجه به اینكه فوتبال را ستاره‌ها بازی می‌كنند، اما در ایران شرایط متفاوت است و تیم‌هایی خوب بازی می كنند كه كار تیمی خوب و انسجام مناسبی در بازی داشته باشند. تیم ما در این فصل نتوانست بازیكنان خیلی خوبی را جذب كند، اما در كار تیمی شرایط مناسبی خواهیم داشت.
عزیزی در مورد بهترین بازیكن میدان تاكید كرد: تمام بازیكنان همان چیزی را كه كادر فنی خواسته بود اجرا كردند و به نظر من در كار گروهی همه بازیكنان خوب كار كردند.