پس از صادر نشدن ITC
 
میداودی: با حكم جلب در دبی دنبال شفیع‌زاده‌ها بودم

خبرگزاری فارس: مهاجم تیم فوتبال استقلال‌اهواز با انتقاد شدید از مدیران این باشگاه به دلیل صادر نشدن مجوز بازی‌اش گفت: با حكم جلب در دبی دنبال شفیع‌زاده‌ها بودم.


میلاد میداودی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره قهر از اردوی استقلال اهواز اظهار داشت: بعد از اینكه متوجه شدم هنوز ITC من صادر نشده است با مسئولان تیم بحثم شد. آنها به خاطر مسائل شخصی هنوز پولی را كه باید به باشگاه الاهلی بدهند نپرداخته اند.
وی افزود: به خداداد عزیزی هم این موضوع را گفتم و او حق را به من داد. به او گفتم كه از من ناراحت نشود. به خاطر خداداد به این تیم بازگشتم اما اینجا برایم مشكلات زیادی درست كردند.
میداودی ادامه داد: آقایان در تهران، اهواز و دبی خانه ها و ماشین های آنچنانی دارند اما معلوم نیست كه به چه دلیل پول باشگاه الاهلی را نمی دهند.
این بازیكن تصریح كرد: كارشناسان فوتبال نمی دانند من در دبی چه مشكلاتی داشتم و با حكم جلب در دبی به دنبال شفیع زاده ها بودم و اكنون فكر می كنند من در امارات فقط خورده ام و خوابیده ام و به همین دلیل هم بازی نمی كنم.
میداودی یادآور شد: به مسئولان تیم گفتم فردا یا پس فردا به امارات می روم تا خودم دنبال كارت بازی ام باشم. حالا كه امروز اردو را ترك كرده ام قید این تیم را زده ام. اگر اینها توانستند ITC را بگیرند كه هیچ وگرنه منتظر تیمی چه در ایران و چه در امارات می شوم تا در آنجا بازی كنم. اكنون هم به خاطر خداداد عزیزی به ورزشگاه آمدم تا به قولم عمل كرده باشم.