باید میان فدراسیون و مربیان تعامل برقرار شود
 
ابراهیم‌زاده: با جدایی خلعتبری موافق نیستم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: منطقی نیست با رفتن مهره كلیدی تیم خود به كلن موافق باشم و دوست دارم خلعتبری برای ما بازی كند.


منصور ابراهیم‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت تیمش قبل از دیدار با تراكتورسازی اظهار داشت: همه بازیكنان برای بازی مقابل تراكتورسازی آماده هستند تا مقابل یك تیم سختكوش بازی خوبی را به نمایش بگذارند.
وی با اشاره به اینكه تمرین امروز با حضور ملی‌پوشان برگزار می‌شود؛ گفت: خلعتبری در كنار تیم مشغول تمرین كردن است و برای بازی مقابل تراكتورسازی مشكل خاصی نخواهد داشت.
ابراهیم‌زاده در مورد تراكتورسازی یادآور شد: این تیم با توجه به این كه پس از 8 سال و با زحمات بازیكنان، كادرفنی و به خصوص فراز كمالوند، مربی خوش فكر و جوانش به لیگ برتر صعود كرده، می‌تواند ما را در مسابقه فردا آزار دهد، ضمن اینكه آنها از تماشاگران خونگرمی بهره می‌برند كه این مورد می‌تواند به هیجان مسابقاتشان كمك شایانی كند.
وی ادامه داد: زمان می‌برد تا این تیم تبریزی با حال و هوای لیگ برتر آشنایی پیدا كند، اما این مورد باعث نمی‌شود آنها را دست كم گرفته و دست خالی تبریز را ترك كنیم.
سرمربی ذوب‌آهن درباره عملكرد اشجاری در دیدار تیم‌های ملی ایران و بوسنی گفت: این مسابقه را تماشا نكردم، اما می‌دانم اشجاری یك نیمه را بازی كرده و بیشتر از این اطلاعی از وضعیت مسابقه ندارم.
وی در مورد انتقاد قلعه‌نویی؛ سرمربی سپاهان از نحوه جدایی ملی‌پوشان تیم‌های باشگاهی تصریح كرد: باید یك جلسه بین مسئولان و مربیان باشگاه‌ها با كادرفنی تیم ملی و مسئولان سازمان لیگ برگزار شود تا دیدگاه‌های طرفین ارائه و در مورد آن بررسی شود، زیرا آمادگی ملی‌پوشان باشگاه‌ها در ساختن تیم ملی قوی تأثیری مستقیم خواهد داشت. باید درباره این موضوع بررسی و با دادن برنامه‌ای مناسب بیشترین كمك را به فوتبال كرد.
ابراهیم زاده افزود: ملی‌پوشان بامداد امروز به تهران رسیده‌اند و اینكه در كمتر از 24ساعت با تیم باشند نمی‌تواند معقول باشد و این امر می‌طلبد تا تعامل بیشتری بین همه مسئولان فوتبال برقرار باشد.
وی در مورد پاسخ به این سئوال كه آیا با جدایی خلعتبری از ذوب‌آهن موافق هستید یا خیر؛ گفت: مگر می‌شود با رفتن بازیكن مؤثری كه می‌تواند كمك بزرگی برای تیم باشد، قلباً راضی باشم؟ خلعتبری امروز با ما تمرین كرده و فردا در بازی برابر تراكتورسازی حضور خواهد داشت.
انتهای پیام/ا